KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11652450
nr 1165 2450
Etsningar
3 st. Oidentifierad konstnär, Erotiska motiv, signerade, 15x10 resp. 33x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:45:24
800 kr
900 kr
1.000 kr
Etsningar
nr 1165 2450
Etsningar
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 26 februari 2018 |